Bizimle 3 farkli sistemde calisabilirsiniz

Bizimle 3 farklı sistemle çalışabilirsiniz. Her üç planda da yüksek gelir elde edebilirsiniz.
Sürekli artan bir gelir ve kariyer imkanı sunan firmamız Arleva'da çalışma yöntemlerini tek tek inceleyeceğiz.

* Birinci yolumuz budur. Katalog üzerinden ev toplantılarında ve/veya birebir tanıdığınız kişilere ürünleri tanıtarak satışını yapabilir ve anında %20 satış karı elde edersiniz.
* Herhangi bir pazarlama yeteneğiniz olmasa bile size verilecek olan eğitimler sayesinde ürün satışının o kadar da zor olmadığını göreceksiniz.
* Kaldı ki firmanın ürünleri zaten bir evin ihtiyacı olan temel ihtiyaç ürünlerinden oluşmaktadır. Tüm ürünleri ise marka bazında kendisini ispat etmiş ürünlerdir ve kullanıcıların hemen hemen hepsi memnun müşteridir. Ürünler kendisini sattırmaktadır.
* %20 ile %55 arasında değişen kar payı ile bir çok network şirketlerinden daha çok kazandırdığı ise tartışmasız bir gerçektir. Yani satışını yaptığınız her üründen belirli oranlarda kar payı elde edebileceksiniz.
* Bunun için aşağıdaki bütonu tıklayarak açılacak sayfada direk üyeliğinizi tamamlamanız gerekmektedir. Siz üyeliğinizi tamamladığınızda sponsorunuz olarak sizinle iletişime geçeceğiz.

İkinci yöntemimiz ise ürün satışı yapabilecek ya da yine sizin gibi kendi ekibini kurabilecek kişilere iş imkanı sağlayarak yani onları kendi ekibinize dahil ederek çalışmaktır.
* Pazarlama yeteneğiniz yoksa veya ürün pazarlaması yapmak istemiyorsanız bu yöntemle de çok ciddi kazançlar elde edebilirsiniz.
* Yani ürün satmaktan ziyade sizin için ürün satışı yapabilecek kişileri ekibinize dahil edip onların başarılarından da pay alırsınız ki, o kişinin kazancına dokunmadan alırsınız bu kar payını.
* Ekibinize dahil ettiğiniz kişilerde kendilerine ekip arkadaşları bulduğunda ve bu şekilde ekibiniz büyüdüğünde kariyer basamakların çıkmaya başlamışsınızdır demektir.
* Sürekli artan gelirin yolu da budur zaten
* Bunun için aşağıdaki butonu tıklayarak açılacak sayfada üyeliğinizi tamamlamanız gerekmektedir. Siz üyeliğinizi tamamladığınızda sponsorunuz olarak sizinle iletişime geçeceğiz.

Online Çalış Kazanç Platformunu kullanarak çalışmak isteyenler için sunulmaktadır.
* Kullanıcı düzeyinde internet bilgisi olan
* Facebook, twitter gibi sosyal paylaşım platformlarında vakit geçiren
* Tercihen google adwords konusunda bilgisi olan (Olmasa da öğretilecektir.)
* Günde en az 2-3 saatini internet tabanlı platformda çalışmaya ayırabilecek
Yukarıdaki özelliklerinden bir tanesi dahi taşıyan tüm arkadaşlarımız internet tabanlı platformu kullanabilirler.
Tercihe göre ilk girişlerini 200 Puanlık ürün alarak yapan tüm arkadaşlarımızın ekibine 10 yeni başvuru kaydedilecektir. Ayrıca ay içerisinde toplamda 500 Puanlık ürün alan tüm yeni üyelerimize de bu web sitenin benzeri bir site teslim edilecektir..
İnternet tabanlı platformumuzu kullanarak çalışmak isteyen arkadaşlarımız ise aşağıdaki linki tıklayarak ön başvuru formunu doldurmaları gerekmektedir. Formu doldurduğunuzda ise Seminer Odamıza Bağlanacaksınız ve görevli arkadaşlarımız sizlere detayları sunacaklardır.