Üye Müşteri

Firmadan 200 Puanlık ürün alarak giriş yapan herkes Aktif bir Arleva üyesi olarak işe başlarlar. Üye demek firmanın bir müşterisisiniz demektir. Size resmi bir PIN numarası ve Üye numarası verilir ve firmayla alışverişiniz başlar. Firmanın ürünlerinin satışını yapabilirsiniz. Ekibinize yeni kişiler kaydedebilirsiniz fakat Müşteri Temsilcisi kariyerine gelinceye kadar ekibinize kaydedeceğiniz kişilerden kazanç elde edemezsiniz. Sadece ciroları size de yazılır. Ayrıca firmadan yapacağınız her alışverişte %20 indirim kazanırsınız.

Müşteri Temsilcisi

Birbirini takip eden 2 ayda 500 Puana ulaştığınızda Müşteri Temsilcisi olursunuz ve artık ekibinizdeki üye müşterilerden ve kendi performansınızdan %4 kazanç elde edersiniz. Kazanlarınız her ayın 15'inde banka hesabınıza yatar. Firmadan aldığınız her ürünün %4'ü de kar payının haricinde kazanç olarak yazılır. Ayrıca firmadan yapacağınız her alışverişte %20 indirim kazanırsınız.

Süpervizör

Artık ekibiniz oluşmaya başlamış ve büyümektedir. Birbirini takip eden 2 ayda 5.000 Puana ulaştığınızda Süpervizör olacaksınızdır. Firmadan satın alacağınız her ürünün %8'i kazancınız olarak yazılacaktır ve ekibinize dahil ettiğiniz her üye müşteriden ve mevcut üye müşterilerin performansından %8, ekibinizdeki Müşteri Temsilcilerden ise %4 prim kazanacaksınızdır. Kazançlarınız ise her ayın 15'inde banka hesabınıza yatar. Bir Süpervizör'ün ortalama geliri aylık 100-500 TL arasında değişmektedir. Ayrıca firmadan yapacağınız her alışverişte %20 indirim kazanırsınız.

Müdür Yardımcısı

Müdür Yardımcısı kariyeri oldukça önemli bir seviyedir. Birbirini takip eden 2 ayda 10.000 Puana ulaştığınızda bu seviyeye geleceksinizdir. Ekibinizdeki üyelerden %12, Müşteri Temsilcilerinden %8 ve Süpervizörlerinizden %4 kazanç elde edeceksinizdir. Zaten kalabalık bir ekibiniz oluşmuş durumda olduğu için kazancınız daha da artacaktır. Bir Müdür Yardımcısının aylık ortalama geliri 500-1.500 TL arasında değişmektedir. Burada kazancı etkileyen en büyük etken ise birinci sıra ekibinizin performansı ve sayısıdır. Ayrıca firmadan yapacağınız her alışverişte %20 indirim kazanırsınız.

Müdür

Müdür kariyerine ekibinizle birlikte birbirini takip eden 2 ayda 20.000 Puana ulaştığınızda gelirsiniz. Müdür kariyeri önemli bir kariyerdir. Müdür kariyerine ulaştığınız anda şirket sizi tamamen bir yönetici olarak algılamaya başlar. Ekibinizdeki Üye Müşterilerden %16, Müşteri Temsilcilerinizden %12, Süpervizörlerinizden %8 ve Müdür Yardımcılarınızdan %4 prim almaya hak kazanırsınız. Müdürler, altlarında oluşan müdürlerden de Liderlik Pirimi alırlar. 1. sıra müdürlerinizden %4 ve ikinc sıra Müdürlerinizden %2 liderlik pirimi hak edersiniz. Müdür'ün aylık ortalama geliri 1.000-3.000 TL arasında değişmektedir. Ayrıca firmadan yapacağınız her alışverişte %20 indirim kazanırsınız.

                           

Yakut Müdür

Arleva'da tesadüflere yer yoktur ve çalışan üyelerinin her zaman çok kazanmasına odaklı bir marketing plan hazırlanmıştır. Yakut Müdür kariyerine ulaşmak için ekibinizde direk size bağlı 5 üyenizin Müdür kariyerine yükselmesi gerekmektedir. Yakut Müdürler tıpkı Müdürler gibi ekibindeki Üye Müşterilerden %16, Müşteri Temsilcilerinden %12, Süpervizörlerinden %8 ve Müdür Yardımcılarından %4 iş hacmi pirimi kazanırlar. Yakut Müdürler de altlarında oluşan müdürlerden, tıpkı Müdür gibi 1.sıra müdürlerinden %4, 2.sıra müdürlerinden %2 liderlik pirimi alırlar. Ayrıca Yakut Müdür oldukları anda 3.sıra Müdürleri varsa onlardan da %1 liderlik pirimi almaya başlarlar. Bir Yakut Müdür'ün aylık ortalama geliri 3.000-8.000 TL arasında değişmektedir.

Yakut Müdürler, bu kariyere ulaştıkları anda yurtiçi tatil promosyonu kazanırlar.

 

Safir Müdür

Safir Müdür kariyerine ulaşmak için ekibinizde direk size bağlı 10 üyenizin Müdür kariyerine yükselmesi gerekmektedir. Safir Müdürler tıpkı Yakut Müdürler gibi ekibindeki Üye Müşterilerden %16, Müşteri Temsilcilerinden %12, Süpervizörlerinden %8 ve Müdür Yardımcılarından %4 iş hacmi pirimi kazanırlar. Safir Müdürler de altlarında oluşan müdürlerden, tıpkı Yakut Müdür gibi 1.sıra müdürlerinden %4, 2.sıra müdürlerinden %2, 3. sıra müdürlerinden %1 liderlik pirimi alırlar. Ayrıca Safir Müdür oldukları anda 4.sıra Müdürleri varsa onlardan da %1 liderlik pirimi almaya başlarlar. Bir Safir Müdür'ün aylık ortalama geliri 5.000-15.000 TL arasında değişmektedir.

Safir Müdürler, bu kariyere ulaştıkları anda hem yurtiçi tatil promosyonunu tekrar hak ederler hem de 1. seviye araba promosyonunu kazanırlar ve takip eden ay içerisinde aracı Şirket Genel Müdürlüğünde teslim edilir.

Zümrüt Müdür

Zümrüt Müdür kariyerine ulaşmak için ekibinizde direk size bağlı 20 üyenizin Müdür kariyerine yükselmesi gerekmektedir. Zümrüt Müdürler tıpkı Safir Müdürler gibi ekibindeki Üye Müşterilerden %16, Müşteri Temsilcilerinden %12, Süpervizörlerinden %8 ve Müdür Yardımcılarından %4 iş hacmi pirimi kazanırlar. Zümrüt Müdürler de altlarında oluşan müdürlerden, tıpkı Safir Müdür gibi 1.sıra müdürlerinden %4, 2.sıra müdürlerinden %2, 3. sıra müdürlerinden %1, 4. sıra müdürlerinden %1 liderlik pirimi alırlar. Ayrıca Zümrüt Müdür oldukları anda 5.sıra Müdürleri varsa onlardan da %1 liderlik pirimi almaya başlarlar. Bir Zümrüt Müdür'ün aylık ortalama geliri 10.000-30.000 TL arasında değişmektedir.

Zümrüt Müdürler, bu kariyere ulaştıkları anda hem yurtiçi tatil promosyonunu tekrar hak ederler hem de 2. seviye araba promosyonunu kazanırlar ve takip eden ay içerisinde aracı Şirket Genel Müdürlüğünde teslim edilir.

Elmas Müdür

Elmas Müdür kariyerine ulaşmak için ekibinizde direk size bağlı 30 üyenizin Müdür kariyerine yükselmesi gerekmektedir. Elmas Müdürler tıpkı Zümrüt Müdürler gibi ekibindeki Üye Müşterilerden %16, Müşteri Temsilcilerinden %12, Süpervizörlerinden %8 ve Müdür Yardımcılarından %4 iş hacmi pirimi kazanırlar. Elmas Müdürler de altlarında oluşan müdürlerden, tıpkı Zümrüt Müdür gibi 1.sıra müdürlerinden %4, 2.sıra müdürlerinden %2, 3. sıra müdürlerinden %1, 4. sıra müdürlerinden %1, 5.sıra müdürlerinden %1 liderlik pirimi alırlar. Ayrıca Elmas Müdür oldukları anda 6.sıra Müdürleri varsa onlardan da %1 liderlik pirimi almaya başlarlar. Bir Elmas Müdür'ün aylık ortalama geliri 20.000-100.000 TL arasında değişmektedir. Bu iş emek ve zamanla doğru orantılıdır. Elmas Müdür'ün kazancının üst limiti yoktur.

Elmas Müdürler, bu kariyere ulaştıkları anda hem yurtiçi tatil promosyonunu tekrar hak ederler hem de 3. seviye araba promosyonunu kazanırlar ve takip eden ay içerisinde aracı Şirket Genel Müdürlüğünde teslim edilir.